Путін похвалив Азарова за трату грошей від ЧФ Росії

Володимир Путін вважає, що зниження цін на російський газ дозволило України вирішити ряд соціальних питань.

Український уряд ефективно використовує кошти зекономлені за рахунок зниження ціни на газ для України в обмін на продовження перебування Чорноморського флоту в Криму. Таке переконання висловив прем'єр Росії Володимир Путін під час свого візиту до України.

"Як ви знаєте, завдяки ухваленим рішенням були значно знижені ціни на газ для українських споживачів. І я знаю, що український уряд доволі ефективно використовує отримані кошти, а йдеться про мільярди доларів, для вирішення поточних економічних та соціальних питань", - зазначив він.

"Ми і надалі готові продовжувати діалог по всіх напрямках, які цікавлять обидві сторони і впевнений, що ми завжди будемо знаходити прийнятні рішення", - додав російський прем'єр.

Крім того, Путін нагадав, що у середу, 27 жовтня Україна і Росія підписали низку міжурядових угод щодо співробітництва в авіа та суднобудуванні, в галузі ядерного палива, тощо.

"І мені дуже приємно зауважити, що наші бізнес-спільноти створюють дуже доброзичливу атмосферу і ведуть змістовний діалог. Як ви знаєте, сьогодні у Києві відкривається діловий форум. Ми на урядовому рівні маємо намір всіляко підтримувати цей діалог і сприятимемо тому, щоб наші бізнес-структури почувалися впевнено та захищено", - заявив Путін.

Як відомо, Кабмін України та уряд РФ підписали дев'ять угод під час перебування у Києві прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

А саме, було підписано: протокол 7-го засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, протокол 8-го засідання підкомісії з питань транспорту; угода між урядом РФ і Кабміном України про співпрацю в морському і авіаційному пошуку і рятування на Чорному та Азовському морях; угода про міжрегіональне і прикордонне співробітництво між РФ і України та ін.

Також, український уряд сподівався на перегляді газових угод з Росією, про це заявив прем'єр Микола Азаров.

Азаров також нагадав, що Україна приєдналася до Європейської енергетичної хартії і ухвалила закон про ринок газу.

"А отже змінилася міжнародно-правова та внутрішня законодавча база, які враховуються під час укладення та виконання угод про постачання і транзит газу", - додав він.

У середу, 27 жовтня, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін був з робочим візитом у Києві.

Читайте також:

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Путін підписав у Києві дев'ять угод

Путін відмовився від обіду з українськими бізнесменами

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

Путін подякував Януковичу за дружбу з Росією

ВідеоПутін похвалив Азарова за трату грошей від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: