Росія прокладе газопровід до Північної Кореї

Росія домовилась з КНДР про будівництво газопроводу на Корейський півострів.

Через три тижні після досягнення лідерами Росії і КНДР домовленості про будівництво газопроводу з Росії на Корейський півострів галузеві менеджери приступили до консультацій з цього питання.

В четвер, 15 вересня, у Москві відбулася робоча зустріч голови правління "Газпрому" Олексія Міллера і міністра нафти КНДР Ким Хі Йона.

Сторони обговорили питання практичної організації роботи щодо проекту трубопровідних поставок природного газу з Росії на Корейський півострів, домовленість про реалізацію якої було досягнуто керівниками двох країн за підсумками зустрічі в Улан-Уде у серпні 2011 року.

Зокрема, зазначили у "Газпрому", сторони домовилися створити спільну робочу групу для реалізації проекту, а також для опрацювання інших перспективних напрямків співробітництва.

Сторони зазначили про важливість надання всебічної підтримки будівництва газопроводу з боку урядів двох країн, у тому числі якнайшвидшої підготовки і підписання міжурядової угоди з питань реалізації проекту.

Нагадаємо, Росія 6 вересня, почала заповнювати газом першу нитку газопроводу "Північний потік".

Потім впродовж місяця газопровід буде готовий до постачань газу європейським споживачам - це відбудеться у кінці жовтня - листопаді.

Читайте також:

Китай відмовився купувати дорогий російський газ

Єврокомісія жорстко розкритикувала газопровід в обхід України

Росія запускає газопровід в обхід України

"Газпром" йде на історичний рекорд з видобутку газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: