Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські колектори зґвалтували жінку за борг

Колектори побили чоловіка та сина потерпілої

У Новосибірській області колектори зґвалтували жінку, яка не змогла повернути гроші, які брала в борг у однієї з компаній, яка надає кредити, пише "Інтерфакс".

Зазначається, що до квартири потерпілої в місті Іскітима увірвалося четверо чоловіків, які вимагали від жінки 240 тис. руб., які вона нібито винна компанії. Колектори відібрали у жінки мобільний телефон та побили її чоловіка і сина, які в цей час теж перебували в квартирі.

Коли чоловіки не отримали грошей, то зґвалтували жінку.

Зазначається, що потерпіла минулого року взяла мікрокредит в компанії "Деньги сразу" в розмірі 5 тис. руб., втім не змогла повернути кошти.

За цим фактом відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 162 КК РФ (розбій, вчинений з проникненням у житло). Слідство взяла під контроль прокуратура області.

Раніше в Росії  колектор погрожував підірвати дитячий садок у Ростові-на-Дону за борги. Чоловік займався стягування заборгованостей і телефоном пригрозив підірвати дитячий садок, якщо одна з його співробітниць не виплатить кошти.

Затримали колектора співробітники спецслужб та поліцейські. Будівлю дитячого закладу оглянули фахівці. Були евакуйовані 151 дитина і 23 дорослих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції