Росспоживнагляд вчергове їде до України по сир

Дата публікації
Перегляди
1237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росспоживнагляд вчергове їде до України по сир

"Дубномолоко" має шанси вийти із "сирної війни" / Фото: Сегодня

Росіяни в понеділок, 23 квітня, планують проінспектувати ще одного українського сировиробника.

Фахівці Росспоживнагляду їдуть в Україну для нової інспекції заводу, який збирається постачати сир на російський ринок.

"Планується провести інспектування підприємства "Дубномолоко", – повідомив керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

Минулого тижня санітарна служба РФ офіційно дала "зелене світло" поставкам сиру з трьох українських заводів, на які виїжджали російські експерти для інспекції.

"За результатами перевірок трьох молокопереробних підприємств України, а також розроблених заходів щодо усунення виявлених недоліків прийнято рішення про відновлення поставок сирів на російський ринок ТОВ "Гадячсир", АТ "Пирятинський сирзавод" та ПП КФ "Прометей" філіалу Менський", – повідомив Росспоживнагляд минулої п'ятниці.

17 квітня в Москві голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко провів переговори з головою міністерства економічного розвитку та торгівлі Петром Порошенком, було вирішено зняти ембарго на поставки сиру з трьох українських підприємств. Після зустрічі з Порошенком Онищенко сказав журналістам, що український сир повернеться на ринок РФ, якщо у російської сторони не буде претензій.

"Контроль кожної партії. Якщо ми там не знаходимо наявність рослинних олій, інших недоліків технологічного процесу, то будь ласка, везіть. Але якщо ми знайдемо, принцип один – хто не сховався, я не винен", – сказав Онищенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація