Саркозі і Меркель взялися рятувати Грецію

"Допомога Греції - це не тільки економічний, але й моральний обов'язок всіх членів ЄС, оскільки грецький дефолт може знищити блок",  - вважає Саркозі.

Президент Франції Ніколя Саркозі оголосив про майбутню зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель для докладного обговорення боргової кризи в Греції, передає Reuters.

Провівши  30 вересня 2011 р. зустріч з грецьким прем'єр-міністром Георгіосом Папандреу, французький лідер висловив упевненість в здатності Греції виконати взяті фінансові зобов'язання за умови отримання допомоги з боку ЄС.

"У найближчі дні я прибуду до Німеччини, щоб спільно з Ангелою Меркель продовжити співпрацю і координовану роботу по захисту Європи", - заявив Ніколя Саркозі.

За його словами, допомога Греції - це не тільки економічний, але й моральний обов'язок всіх членів ЄС, оскільки грецький дефолт може знищити блок.

На думку французького лідера, зустріч з Ангелою Меркель з питань співпраці в області порятунку економіки ЄС є логічним розвитком подій після того, як 29 вересня 2011 р. німецький Бундестаг проголосував за розширення повноважень Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF).
Незважаючи на те, що це рішення нижньої палати німецького парламенту викликало загальне натхнення, багато експертів вважають, що план порятунку грецької економіки, затверджений 21 липня 2011 р., більше не є достатнім заходом для запобігання грецького дефолту.

Читайте також:

Греки спорудили шибениці для своїх депутатів

Америку попросили не пхати носа у справи Європи

Греція оголосить дефолт, але із єврозони не вийде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: