Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спека збільшила доходи "МакДональдсу" до 6,5 мільярда доларів

Продажі лимонаду досягли 80% від загального прибутку корпорації "МакДональдс".

"МакДональдс" може повідомити про рекордне зростання прибутку. Збільшення капіталу корпорації триває вже восьмий квартал поспіль, що є найкращим показником за останні 13 років.

Досягненню такого результату посприяло зростання попиту на полуничний лимонад на тлі зниження доходів від продажів гамбургерів.

За розрахунками аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, прибуток найбільшої мережі ресторанів у світі зріс до 1,28 долара за акцію, а доходи піднялися до 6,65 млрд дол.

Враховуючи зростання світових цін на м'ясо - один з основних інгредієнтів гамбургерів, "МакДональдс" збільшив активність на ринку реклами напоїв. Такий крок призвів до того, що доходи від продажу лимонаду досягли 80% від загального прибутку корпорації.

"До "МакДональдса" досягти таких показників не вдавалося нікому. У спекотні місяці вони виграють на прохолодних напоях, а взимку прибуток їм забезпечить McCafe", - зазначають аналітики.

У ситуації, що склалася, конкуренти "МакДональдс" змушені знижувати ціни на прохолодні напої. Так, у меню ресторанів швидкого харчування з'явився молочний коктейль, а також содова "Фанта" зі смаком полуниці.

Мережа "МакДональдс" зараз налічує майже 33 тис. закладів по всьому світу.

Як повідомлялось, McDonald's на Вокзальній площі в Києві у 2010 році продовжив встановлювати рекорди за кількістю відвідувань. Він посів третє місце серед усіх закладів цієї мережі ресторанів у світі.

Минулого року тут обслужили 2 мільйони 283 тисяч 399 замовлень.

Читайте також:

McDonald's вироблятиме біопаливо

Інтернет розбурхало відео, в якому McDonald's "викривають" як мережу таємних бункерів

McDonald's на київському вокзалі став третім за популярністю в світі

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції