Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відомою дата наступних переговорів про транзит газу

Українська сторона вважає, що важливо виробити всі можливі сценарії розвитку подій.

Технічні переговори між Україною, ЄС та Росією про транзит газу відбудуться 8 листопада.

Про це повідомив у Facebook міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель.

"8 листопада відбудуться чергові технічні консультації в Брюсселі, про підписання угод з транспортування газу. На таких технічних зустрічах важливо виробити всі можливі сценарії розвитку подій. Українська сторона налаштована конструктивно. Сподіваюся на подібну позицію всіх учасників процесу", - написав він.

8 листопада пройдуть чергові технічні консультації у Брюсселі щодо підписання угод з транспортування газу. На таких...

Опубліковано Олексієм Оржелем Середа, 6 листопада 2019 р.

Нагадаємо, 28 жовтня у Брюсселі завершився черговий раунд переговорів між Україною, Росією та ЄС про транзит газу. Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчовіч заявив, що розчарований результатами тристоронніх переговорів.

На початку травня Росія почала переговори з Україною щодо подовження транзиту газу. На думку очільника "Нафтогазу" Андрія Коболєва, "Газпром" не встигне побудувати і запустити обхідні газопроводи до кінця дії контракту, водночас, на відміну від 2009 року, Росія не може перекрити Україні газ. 

Володимир Путін закликав до обнулення судових претензій між "Газпромом" і українським "Нафтогазом", пов'язаних з урегулюванням проблеми боргу та підписанням контрактів на транзит і постачання газу.

Згодом російський "Газпром" надіслав "Нафтогазу України" офіційну відповідь, у якій відмовився постачати газ до України напряму доти, доки Україна не відмовиться від своїх перемог у міжнародних арбітражах.

Детальніше про перспективи збереження транзиту газа Україною читайте в інтерв'ю Коболєва за посиланням.

Відео Росія готова підписати нову угоду про транзит газу до Європи через Україну

У Брюсселі завершились переговори між Росією та Україною за посередництвом Європейської комісії. Термін попереднього 10-річного контракту про транзит газу через Україну спливає наприкінці року, і на зустрічі представники сторін обговорюватимуть умови нової угоди. Дивіться включення ТСН із бельгійської столиці.  

Росія готова підписати нову угоду про транзит газу до Європи через Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції