У березні інфляція буде більшою за 10%

В березні показники інфляції будуть вищі, ніж вони були у січні-лютому, і складуть понад 10%.

Інфляція в Україні в березні становить понад 10%, повідомив член ради Національного банку України Валерій Геєць.

"Я думаю, що в березні показники інфляції будуть вищі, ніж вони були в січні-лютому. У нас є передумови того, що інфляція вийде за межі 10%".

За його словами, розрив між цінами на валюту і між цінами на ринку продовжуватиме збільшуватися і буде втрата цінової конкурентоспроможності.  В свою чергу втрата цінової конкурентоспроможності в усіх відношеннях сформує передумови для імпорту.

Нагадаємо, що в Україні триває безпрецедентне зростання цін на овочі. Деякі традиційні овочі вже коштують дорожче імпортної «екзотики». За попередній тиждень вартість плодоовочевого кошика українського споживача збільшилася ще на 2,6%, а отже з початку березня плодоовочева продукція вже подорожчала на 9%.

Зростання цін на минулому тижні відбувалося виключно за рахунок традиційних овочів борщового набору, в той час як тепличні овочі продовжували дешевшати.

У свою чергу прем'єр-міністр Микола Азаров запевняє, що реальні доходи населення в Україні підвищуються. За його словами, кількість пенсій розміром до 800 грн в країні скоротилась вдвічі. Реальні доходи населення в Україні підвищуються. Натомість, кількість пенсій, розмір яких досягає 1 000 грн, зросла приблизно в три рази. Реальна середня заробітна плата збільшилась на 10,2%, заявив глава уряду.

Читайте також:

Moody's погіршило прогнози України по ВВП

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

Кілограм китайської гречки коштуватиме українцеві 19 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: