У Києві 80% парковок працюють в тіні

Столична влада контролює лише 20% київських парковок.

Тимчасова контрольна комісія з питань цільового та ефективного використання коштів комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" Київської міської ради заявляє про тінізацію 80% ринку парковок.

Про це в ході засідання комісії повідомив її голова, депутат Київради від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук.

"Коли ми почали розбиратися комісією, чому бюджет Києва недоотримує кошти від цих парковок, то з'ясувалося, що комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" контролює лише 20% парковок. Щодо нічних паркінгів ще гірше - цифра становить лише 10%. 90% нічних стоянок перейшли у тіньовий сектор економіки", - сказав Дмитрук.

Він додав, що у ході роботи комісії в роботі комунального підприємства порушення не були виявлені.

При цьому Дмитрук додав, що в свою чергу жодна перевірка правоохоронних органів не з'ясувала той факт, що "Київтранспарксервіс" контролює лише 20% парковок.

За його словами, у зв'язку з тим, що в бюджеті міста немає коштів на будівництво парковок, найбільш реальним напрямом вирішення проблем парковок на найближчі 5-10 років залишається їх організація на другорядних вулицях міста, так званих перехоплюючих стоянок.

Нагадаємо, раніше Київська міська рада ввела з 1 січня 2012 паркувальний збір у розмірі 0,03-0,05% мінімальної заробітної плати/день за 1 кв. м площі земельної ділянки, відведеної для ведення та організації такої діяльності.

Як повідомлялось, Київ у 2010 році зайняв 52-е місце у рейтингу міст з найдорожчими автостоянками.

Читайте також:

Київ вийшов з топ-50 міст з найдорожчим паркуванням

У Києві остаточно заборонили блокування колес автомобілів

Парковка біля "Борисполя" обійдеться у 400 млн гривень

У Києві відкрилася перша велопарковка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: