У Києві нарахували 50 довгобудів на 12 тисяч квартир

Дата публікації
Перегляди
1709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві нарахували 50 довгобудів на 12 тисяч квартир

120 тисяч українців "вляпались" у довгобуди / Фото: Сегодня

Влада буде добудовувати об'єкти з високим ступенем готовності.

За даними Київської міської адміністрації, станом на вересень поточного року у столиці з різних причин було заморожено зведення більше 50 житлових будинків на 12 тисяч квартир.

Наразі столична влада планує силами комунальних підприємств завершити шість таких об'єктів. Доля решти буде залежати від рівня їх готовності та репутації забудовників, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Якщо зазначені фактори влаштують владу, то є велика ймовірність того, що такі об'єкти передадуть під чергову держпрограму підтримки будівельної галузі.

В цілому, станом на 1 січня 2012 року по всій Україні налічувалося 16,7 тис. об'єктів, що перебувають у стадії незавершеного будівництва. У порівнянні з попереднім періодом обліку (на 1 січня 2011 року) кількість незавершених об'єктів скоротилась на 8,8%.

Найбільше таких об'єктів зосереджено в Донецькій (8,4% загальної кількості в країні), Харківській (5,8%) областях, Автономній Республіці Крим та Житомирській області (по 5,6%), найменше - у Севастополі та Рівненській області (1 , 7% і 1,9% відповідно).

Як повідомлялось, на сьогодні в Україні налічується 120 тисяч осіб, які інвестували у новобудови, але так і не отримали житло, за яке заплатили гроші.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація