Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі нарахували два мільйони заробітчан із України

У 2017 році видано понад мільйон віз.

Два мільйони українців працюють на польську економіку. Такі офіційні дані навів міністр закордонних справ Польщі, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

За словами урядовця, поляки цінують зусилля і внесок громадян України у розвиток держави. Українці працюють у ключових сферах економіки – будівництво, сільське господарство і послуги. Крім того, у Польщі навчаються 40 тисяч студентів з України. Лише у минулому році польські консули видали українським громадянам 1 мільйон 200 тисяч віз.

Більше 70% трудових мігрантів з України не мають наміру залишатися жити у Польщі.

Раніше у Національному банку України констатували, що українці обирають інші держави через звуження можливостей заробити гроші у Польщі. "Ризик посилення міграційних процесів залишатиметься вагомим через збільшення зацікавленості українців у працевлаштуванні в інших країнах за кордоном. Про це, зокрема, свідчать дані пошукової системи Google – з другої половини 2017 року зросла кількість запитів на пошук роботи в Чехії. Крім того, у кількох європейських країнах оголошено плани щодо спрощення процедур для працевлаштування іноземних громадян", - повідомили в НБУ.

За підрахунками Міністерства соціальної політики України, за перше півріччя цього року українські заробітчани переказали додому 6,5 млрд доларів. Загалом за кордоном працюють від трьох до шести мільйонів українців. Соціологи стверджують, що ця цифра дедалі зростатиме. 

ВідеоОподатковувати чи декларувати: Мінсоцполітики планує контролювати гроші заробітчан

Інтерв'ю міністра соціальної політики України Андрія Реви наробило галасу. В мережі обговорюють його заяву про те, що родини заробітчан, які отримують гроші з-за кордону мали б їх декларувати. До чого це може призвести та чи реально відстежити усі закордонні гроші - Сніданок розбирався.

Оподатковувати чи декларувати: Мінсоцполітики планує контролювати гроші заробітчан

Залиште свій коментар

Вибір редакції