У Севастополі відкриють пропуск через кордон

За словами голови уряду Азарова, наразі дійснюються заходи, спрямовані на відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту "Бельбек".

Кабінет міністрів має намір відкрити пункт пропуску через державний кордон в севастопольському аеропорту "Бельбек".

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на письмові запитання журналістів на веб-сайті уряду.

"За рішенням спеціально створеної міжвідомчої комісії здійснюється комплекс заходів, спрямованих на відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту "Бельбек". Це дозволить почати міжнародні рейси. Вивчається також питання розширення аеропорту за рахунок територій, які не мають військових аеродромних об'єктів", - йдеться у відповіді.

Голова уряду нагадав про спільну роботу з компанією Airport Consulting Partners, результатом якої стала розробка проекту державної програми розвитку українських аеропортів до 2020 року.

Раніше повідомлялося, що Державна авіаційна адміністрація та Airport Consulting Partners в жовтні 2008 року підписали угоду про розробку зазначеної програми.

В Україні налічується 34 діючих аеропорти, з яких 23 мають пункти пропуску через держкордон. Вісім аеропортів ("Бориспіль" і "Жуляни" в Києві, а також у Львові, Сімферополі, Донецьку, Одесі, Харкові та Дніпропетровську) вважаються стратегічними.

Крім того, в країні працюють вантажні аеропорти: Київ (Гостомель), Ялта (геліпорт), Лиманське (Одеська область), Джанкой (АРК) і Озерне (Житомирська обл.).

Читайте також:

Україна запропонувала ЄС спростити кордони

Поїзди "Київ-Москва" будуть слідувати без зупинок на українському кордоні

Росія відмовилась проводити морський кордон з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: