У Великобританії почали продавати золото в автоматах

У Великобританії запрацював перший у країні автомат з продажу золота компанії Ex Oriente Lux під назвою "Gold To Go" ("Золото з собою").

У торговому центрі Лондона встановили перший у країні автомат з продажу золота компанії Ex Oriente Lux під назвою Gold To Go ("Золото з собою").

В автоматі можна придбати золоті зливки і монети різної ваги і розміру. Серед іншого, у продажу є зливок вагою 2,5 грама з вигравійованим на ньому краєвидом Лондона, а також однограмовий зливок, який може стати подарунком на будь-який випадок.

Вартість зливка вагою в один грам в Gold To Go складає близько 65,6 долара. На світовому ринку тройська унція золота (близько 31 грама) 1 липня коштує 1493 долари (48,1 дол. за грам). Ціни на золото в автоматах оновлюються кожні 10 хвилин.

Великобританія стала шостою країною, де золото продається через автомати. Перший подібний апарат був встановлений в 2009 році у Франкфурті. Згодом автомати з продажу золота були встановлені також в Італії, Іспанії, США і Об'єднаних Арабських Еміратах.

Нагадаємо, що за прогнозами експертів, протягом 2011 року ціна на золото на світових фондових ринках може знизитися до рівня 2008 року, що буде першим за останні п'ять років значним зниженням його вартості.

Читайте також:

Золото досягло історичного максимуму

Сорос розпродав усі свої запаси золота та срібла

Фінансисти порадили інвестувати у золото: воно дорожчатиме і надалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: