Україна отримала скандальний Податковий кодекс

У Раді депутати проголосували за прийняття у другому читанні і в цілому Податкового кодексу.

Верховна рада ухвалила у другому читанні і в цілому Податковий кодекс України.

За це рішення проголосували 269 із 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Під час голосування і після того, як на табло висвітилася необхідна кількість голосів для позитивного рішення, представники опозиції вигукували: "Ганьба".

При цьому голова Верховної ради Володимир Литвин зазначив, що "в процесі оформлення цього закону" його буде розділено на 2 – Податковий кодекс і на закон, який стосується внесення змін до інших законів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

Литвин також наголосив, що напрацьовані уточнення до Податкового кодексу, які становлять 32 сторінки. Він наголосив, що комітет ВР з питань митної та податкової політики разом з урядом має їх опрацювати і "ми оформимо їх як зміни до закону", тобто до Податкового кодексу України перед тим як Податковий кодекс буде підписаний головою ВР та направлений на підпис Президенту України.

Як повідомлялося, раніше Верховна рада не врахувала вимоги малого бізнесу й опозиції щодо спрощеної системи оподаткування.

Зокрема, відповідно до змін Податкового кодексу, спрощеною системою оподаткування будуть користуватися фізичні особи - підприємці, обсяг доходу яких не перевищує 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, Верховна рада 18 листопада прийняла рішення засідати безстроково до остаточного ухвалення проекту Податкового кодексу в другому читанні.

У четвер під стінами Верховної ради зібралися близько трьох тисяч учасників акції протесту.

Зазначимо, керівництво Партії регіонів заявляло, що Віктор Янукович накладе вето на Податковий кодекс, якщо не буде знайдений компромісний варіант, що влаштовує як підприємців, так і Кабмін.

Читайте також:

Протестуючі підприємці погрожують взяти в облогу Януковича

Рада не врахувала вимоги підприємців щодо податків

Депутати обклали нерухомість податком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: