Україна планує почати постачання газу з Хорватії – Гройсман

Прем'єр також домовився про збільшення обсягів постачання блакитного палива через Угорщину.

Україна планує постачати газ із Хорватії через LNG-термінал. Також має намір збільшити обсяги постачань через Угорщину.

Про це у Facebook  повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Минулий тиждень був насиченим: на початку тижня я вітав нового прем'єр-міністра Хорватії Андрея Пленковича в Україні, а в кінці робочого тижня відвідав Угорщину і зустрівся з колегою Віктором Орбаном. Ми намітили ряд важливих питань щодо поглиблення співпраці як з Хорватією, так і з Угорщиною. Зокрема, з хорватами ми домовилися про взаємодію в енергетиці – є дуже цікавий проект щодо постачання газу з Хорватії через LNG-термінал. Це зміцнить нашу енергонезалежність. З угорцями ми намітили конкретний план дій щодо розбудови доріг між нашими країнами, а також контрольно-пропускних пунктів. Ми поглибимо співпрацю в економічній і торговельній сферах. Важливим результатом моєї поїздки стало те, що Угорщина скасовує плату за візи для українців", – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, Україна вже рік не купує газ у Росії, а обходиться постачаннями з Європи – трубопроводами через Польщу, Угорщину та Словаччину.

Нині в підземних газосховищах – 13,774 млрд кубометрів блакитного палива. Від початку опалювального сезону, за останні півтора місяця, вже відібрали майже один мільярд кубометрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: