Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна "проторгувала" 2,6 млрд доларів у 2017 році

Дефіцит торговельного балансу особливо помітний на тлі прибуткового 2016 року.

Державна служба статистики України нарахувала зростання імпорту на 23,3% у минулому році. Про це йдеться в оприлюднених на сайті установи офіційних підсумках підрахунків.

У 2017 році зріс також і експорт товарів за межі країни, однак не настільки відчутно, як ввезення – лише на 16%. В реальних цифрах цим показникам відповідають 54,95 млрд доларів і 52,33 млрд доларів. Дефіцит склав 2,26 млрд доларів, тоді як роком раніше був зафіксований профіцит зовнішньоторговельного балансу України в 0,54 млрд доларів.

Держстат уточнив, що при підрахунках не бралися до уваги тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також ОРДЛО.

ВідеоІнфляція в Україні за січень склала 1,5% - економічні новини

Інфляція в Україні за січень склала 1,5%. У річному ж вимірі інфляція склала понад 14%. А також в економічніих новинах - українські тепличники змусили продавців овочів із Туреччини знижувати ціни. Українські бджоли врятують канадські пасіки. Північноамериканські комахи наразі перебувають на межі зникнення. Більше про економічні новини, а також про курс валют та ціни на пальне - в нашому огляді. 

Інфляція в Україні за січень склала 1,5% - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції