Українці переходять на дешеві сигарети

Стабільне підвищення цін на тютюнові вироби примусило українців перейти на дешеві сигарети.

Підвищення тютюнових акцизів змушує українців переходити на дешеві сигарети.

У звітності двох видатних гравців ринку - Philip Morris International і Japan Tobacco International, що мають слабкі позиції в нижньому ціновому сегменті,- відзначається, що вони через це скоротили долю на ринку. А Imperial Tobacco Group і British American Tobacco, що мають у своїх портфелях такі марки, як Прилуки і Прима, поліпшили позиції, пише Комерсан-україна.

Споживачі переходять на дешеві сигарети через багатократне подорожчання тютюнових виробів за останні роки, яке було викликане підвищеннями акцизу, вважає директор відділу корпоративних питань JTI Україна Олександр Когут. За оцінками JTI, за минулий рік низький ціновий сегмент (від 6 до 7,5 грн. за пачку) виріс майже на 2%, і цього року тенденція продовжилася.

Фактично держава стимулює перехід споживачів на менш якісну продукцію - чим дешевші сигарети, тим гірший тютюн, папір і фільтр, які використовуються у їх виробництві, пояснюють виробники.

"Ціни на товар ростуть, а доходи споживачів - ні. Курці вимушені переходити на дешевші марки. Рівень споживання сигарет в країні при цьому залишається тим самим",- затверджує джерело видання в одній з компаній.

Зі свого боку у Мінохоронздоров'я вважають, що ріст споживання дешевої продукції може сприяти зниженню числа курців в країні.

Читайте також:

До 2050 року у восьми країнах світу не залишиться жодного курця

Знайдено спосіб, який змусить кинути курити будь-кого

Українським водіям заборонять палити за кермом

Кабмін затвердив страшні малюнки, через які українці кинуть курити

На 25% скоротилося виробництво цигарок в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: