Українцям пообіцяли не підвищувати тарифи за опалення

На початку опалювального сезону тарифи на тепло по всій Україні залишаться незмінними.

Тарифи на опалення на початку опалювального сезону піднімати не будуть, заявив голова Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України Валерій Саратов.

"Ціни залишаться такими, які є сьогодні. Пізніше ми будемо дивитися і коригувати ці ціни. Однак зараз опалювальний сезон розпочнеться за тими тарифами, які є", - заявив він.

Саратов також запевнив, що до кінця 2012 року в усіх областях України будуть діяти економічно обґрунтовані тарифи.

"Я можу запевнити, що через рік повністю по всіх областях будуть діяти всі економічно обґрунтовані тарифи. Я думаю, що через три місяці будуть виправлені і встановлені ринкові тарифи, тобто - економічно обґрунтовані", - сказав чиновник.

Крім того, він зазначив, що за підрахунками комісії третина підприємств пропонують обґрунтовані тарифи.

"А друга третина - не обґрунтовані тарифи, і ще одна третина з тарифів по воді мають великі складнощі з водою - це маловодні регіони, які до того ж мають високу складову вартості електроенергії", - заявив Саратов.

Як повідомлялось, з понеділка, 3 жовтня, у Києві стартує опалювальний сезон - батареї почнуть теплішати в садках, лікарнях і школах. А з 15 жовтня - в житлових будинках.

Нагадаємо, у четвер, 29 вересня, Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) України збільшила граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій на 11,9% - з 3 тисяч 23,5 гривень до 3 тисяч 382 гривень за тисячу кубометрів.

Читайте також:

До виборів газ для населення не подорожчає

Електроенергія для населення подорожчає у грудні

Найменше за газ платять у Львові, найбільше - у Харкові

У жовтні газ для промисловості подорожчає на 12%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: