Україні прогнозують газ по 680 доларів

Колишній президент України Віктор Ющенко вважає, що Україна отримає дешевий газ в обмін на здачу в оренду своєї ГТС, або створення консорціуму "Нафтогазу" та "Газпрому".

Найближчим часом газотранспортні компанії Росії і України домовляться про консорціум або оренду української ГТС, вважає екс-президент Віктор Ющенко.

"Середньозважена ціна бареля (нафти) після 2012 року експертами прораховується в середньому 130 доларів. Підготуйтесь до ціни 680 (доларів за кубометр газу)", - зазначив він.

"Здача кримської бази на 100 доларів не має великої різниці... Через два-три дні ми станемо свідками, як газотранспортні компанії домовляться про те, що можна газотранспортну систему взяти або в оренду, або зробити консорціум", - уточнив Ющенко.

При цьому екс-президент уточнив, що "після цього з'явиться політична відповідь: ми іще на 100 вам скостимо ціну на хуторі Михайлівському (східний кордон між Україною і Росією)".

"Ми станемо свідками, як отут буде дискусія про Митний союз, про так званий валютний союз, ще на 50 скостять. І в цих умовах сьогоднішніх ми можемо вийти на хуторі Михайлівський приблизно в ціні 200, що абсолютно відповідає економічній моделі", - заявив Ющенко.

У той же час, прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що створення трьохстороннього консорціуму для управління української ГТС можливе за участі Євросоюзу і Росії, і це питання уже має більш конкретні терміни.

Читайте також:

Європа нічого не знає про газовий консорціум Україна-Росія-ЄС

Україна готова віддати Росії та Європі частину ГТС

"Газпром" заявив, що повторення "газової війни" з Україною не буде

Російський газ для України може подешевшати до 150 доларів

Азаров: Україна і Росія домовились про перегляд газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: