Українські власники виставили Nemiroff на продаж

Намір вийти з бізнесу є у двох співвласників українського виробника.

Власники українського холдингу Nemiroff, який є одним з найбільших виробників горілки в світі, мають намір продати компанію. Пошуком потенційного покупця на контрольний пакет Nemiroff займається київський офіс ING Bank.

Голова ради директорів Nemiroff Олександр Глусь стверджує, що компанія не продається, але "готова розглянути притягнення стратега (стратегічного інвестора – прим. ред.) для розвитку на глобальному рівні".

Джерело стверджує, що намір вийти з бізнесу є у двох співвласників українського виробника: Якова Грибова, якому належить 40 відсотків компанії, і Анатолія Кіпіш, що контролює 30 відсотків Nemiroff. Засновник компанії Степан Глусь, який володіє 30 відсотками компанії, хоче зберегти свою частку в Nemiroff. Більш того, якщо бізнесмен отримає кредит, то може викупити частки партнерів.

Опитані аналітики оцінили весь Nemiroff більш ніж в 320 мільйонів доларів.

Компанія Nemiroff заснована в 1992 році. Згідно з даними міжнародного рейтингу World Mіllіonaіres Club британського журналу Drіnks Іnternatіonal, у 2008 році український бренд увійшов до трійки найбільших горілчаних брендів, поступившись лише Smirnoff і Absolut. В Україні Nemiroff займає перше місце за часткою ринку у вартісному вираженні (17,6 відсотка), в Росії - третє місце (3,4 відсотка).

У Росії Nemiroff почала розливати свою продукцію на Ярославському ЛГЗ з 2008 року.

Читайте також:

Російська горілка відзначила ювілей - 145 років

Англійський суд дозволив називати словом vodka тільки горілку

Головний нарколог Росії вважає похмілля міфом

Найбільші алкогольні виробники створюватимуть свою асоціацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: