Новий власник "Укртелекому" почав розпродавати активи

Новий власник "Укртелекому" починає розпродавати філії компанії. Першим на черзі став 3G-підрозділ.

Новий власник "Укретелекому" може найближчим часом продати мобільному операторові "Київстару" 3G-підрозділ компанії - філію Utel. Менеджмент "Укртелекому" і "Київстару" вже обговорюють варіанти угоди.

Президент "Київстару" Ігор Литовченко не підтвердив і не спростував цю інформацію. Новий власник національного оператора - австрійський інвестфонд EPIC також не зміг надати однозначної відповіді.

"Я можу вам сказати, що у жодному напрямі ще не було ухвалено рішень. Ми будемо розглядати різні сценарії ... У червні ми проведемо загальні збори товариства, зустрічі акціонерів, ради директорів, а потім ми зможемо почати реалізовувати план дій", - заявив керуючий партнер EPIC Петер Гольдшайдер.

Представники галузі вважають, що продаж 3G-підрозділу буде логічним кроком з боку нових власників, тому що дуже складно зробити успішний мобільний бізнес, якщо на руках є тільки 3G-ліцензія, без 2G.

Аналітик ІК BG Capital Олександр Паращій вважає, що було б непогано через продаж Utel повернути хоча б ті інвестиції, які були вкладені в будівництво мережі.

За даними річного звіту "Укртелекому", за період з 2007 по 2009 роки в мобільний зв'язок було інвестовано мільярд гривень. Ця сума становить десяту частину від суми операції з продажу національного оператора компанії EPIC. Вона заплатила Фонду держмайна 10,6 млрд грн.

Компанія Utel була заснована ще в 1992 році - "Укртелекомом", AT&T, Deutsche Telekom та KPN. У 2001 році "Укртелеком" викупив акції західних партнерів, ставши єдиним власником компанії. Чотири роки потому Utel була реорганізована у філію "Укртелекому", що спеціалізується на міжнародному і міжміському зв'язку.

Нагадаємо, що Фонд державного майна та ТОВ "ЕСУ" підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" 11 березня 2011 року.

Читайте також:

"Укртелеком" починає згортати соціальні програми

Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

Приватизація найбільшого в Україні оператора зв'язку завершилась

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: