"Укртелеком" починає згортати соціальні програми

Компанія "Укртелеком" планує зупинити субсидування соціальних програм. Першим на черзі стоїть дротове радіо-"брехунець", який обходиться компанії в 1 млрд на рік.

Новий власник "Укртелекому", австрійський концерн EPIC, перегляне політику фінансування ряду субсидованих послуг, що надавалися раніше компанією як державним підприємством, повідомив керівний партнер ЕРІС Пітер Гольдшейдер.

За його інформацією, загальна сума послуг "Укртелекому", що субсидуються, сьогодні складає 1 мільярд гривень на рік. Зокрема, на думку Гольдшейдера, "Укртелеком" сьогодні субсидує роботу мереж дротяного радіомовлення ("брехунця"), що, за його словами, є "дуже великим головним болем". На його думку, це одна зі сфер, де потрібно щось міняти. "Ви не можете нас змусити субсидувати соціальні послуги", - відмітив він.

Ще однією послугою, що субсидується, підхід до якої вимагає змін, за словами Гольдшейдера, являється сільський зв'язок. Гольдшейдер також виразив надію, що йому вдасться порозумітися з цих питань з українським урядом.

Як повідомлялося, в компанії також почалися масові скорочення співробітників. "Старожилам" пропонують звільнятися "за згодою сторін", що передбачає значні компенсації. Зробити це компанія прагне до оформлення своїх прав на "Укртелеком", оскільки після цього їй буде необхідно виплачувати більші компенсації.

Нагадаємо, Фонд держмайна України 11 березня підписав з ТОВ "ЕСУ", дочірньою компанією австрійського концерну EPIC, договір купівлі-продажу 92,79% держпакету акцій ТОВ "Укртелеком". Реалізаційна ціна держпакету акцій компанії склала 10 мільярдів 575,1 мільйона гривен.

Читайте також:

Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

"Укртелеком" перейшов у власність невідомої кіпрської компанії

"Укртелеком" продали австрійцям за 10,5 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: