Уряд перегляне заборону продавати український газогін

Дана стаття, яку Кабмін має намір переглянути визначає, що реорганізація державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, а також їх приватизація забороняються.

Кабмін має намір внести зміни до статті закону про трубопровідний транспорт, яка забороняє приватизацію держпідприємств магістрального трубопровідного транспорту.

Відповідне питання стоїть у порядку денному засідання Кабміну у вівторок. Доповідати його має міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

Згідно зі статтею 7 закону "Про трубопровідний транспорт", до якої планується внести зміни, реорганізація державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, а також їх приватизація забороняються.

Також цією статтею забороняється відчуження основних фондів та акцій цих підприємств, основних фондів та акцій "Нафтогазу", дочірніх та заснованих нею підприємств і газосховищ, крім випадків, коли результатом таких дій є створення держпідприємств, 100% яких є у державній власності.

Крім того, дана стаття визначає, що відносно держпідприємств магістрального трубопровідного транспорту, "Нафтогазу", дочірніх та заснованих нею підприємств не може бути порушено справу про банкрутство.

Нагадаємо, що 7 жовтня президент Віктор Янукович і президент Франції Ніколя Саркозі обговорили модернізацію української газотранспортної системи.

Україна готова обговорювати з Росією її доступ до управління українською газотранспортною системою в обмін на доступ України до видобутку газу на російській території.

Як повідомлялося, раніше Янукович заявив про готовність обговорення доступу Росії до управління українськими газопроводами.

Читайте також:

Французи готові з Росією реконструювати українську трубу

Янукович: Україна готова пустити Росію до управління ГТС

Словаччина хоче модернізувати український газогін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: