Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні "луснув" ще один комерційний банк

НБУ пояснив своєї рішення тим, що фінустанова не виконала умов щодо докапіталізації.

Нацбанк визнав неплатоспроможним комерційний "Інвестбанк".

Відповідне рішення регулятор ухвалив учора, 15 грудня.

"Причиною такого рішення стало те, що після віднесення ПАТ "КБ "Інвестбанк" до категорії проблемних його акціонери не вжили достатніх заходів для приведення розміру статутного капіталу банку у відповідність до вимог законодавства. У зв'язку з цим статутний капітал ПАТ "КБ "Інвестбанк" на 15 грудня 2016 року не відповідав вимогам законодавства щодо мінімального розміру статутного капіталу в 120 млн грн", – пояснили в НБУ.

98% вкладників "Інвестбанку" отримають свої вклади у повному обсязі – їхній розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. грн, запевняє регулятор.

Станом на 7 червня 2016-го власниками істотної участі ПАТ "КБ "Інвестбанк" були Олексій Котковський (41,25% акцій банку), Олександр Незвінський (19,96% акцій), Тамара Незвінська (2,35% акцій) та ТОВ "Баб-Інвест" (24,05% акцій).

Нагадаємо, НБУ зобов'язав банки забезпечити мінімальний розмір статутного капіталу в 120 млн грн до 17 червня 2016 року. Із графіком докапіталізації можна ознайомитися на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції