В Україні перевиконали план із податків на 1 млрд гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За перші 9 місяців року Державна податкова служба зібрала податків більше, ніж було заплановано у бюджеті за цей період.

До загального фонду державного бюджету за 9 місяців року зібрали 448,6 млрд гривень податків, що на 1 млрд перевищує заплановані показники та на 65,1 млрд - показники січня-вересня минулого року.

Про це заявив голова Державної податкової служби України Сергій Верланов під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та територіальних органів ДПС.

"З точки зору макроекономіки ритмічність податкових надходжень адекватна темпам зростання національної економіки. Надходження до бюджету зростають без тиску на платників, зріст органічний", - запевнив він.

За словами Верланова, у ІV кварталі 2019 року ДПС має забезпечити надходження в розмірі 123,2 млрд грн, що на 17,6% більше, ніж в жовтні-грудні 2018 року.

Для цього під час планування роботи на IV квартал буде проаналізована фінансово-господарська діяльність підприємств, які декларують збитки та разом з тим отримують бюджетне відшкодування ПДВ, формують податковий кредит на рівні податкового зобов’язання та маніпулюють звітністю.

"Останні три місяці року ми маємо спланувати так, щоб виконати всі індикативи. Це складне і амбітне завдання, яке покаже нашу спроможність, нову якість роботи служби та ефективне планування. Водночас ми маємо уникнути податкового тиску на платників податків", ­­– зазначив очільник ДПС.

Нагадаємо, в Україні запровадять єдиний рахунок для сплати податків і зборів. Відповідний законопроєкт ухвалили нардепи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції