Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові в одному з класів школи обвалилась стеля

Обвал стався під час перерви між уроками.

В одній з харківських шкіл стався обвал стелі. У цей час була перерва і клас стояв порожнім, завдяки чому ніхто не постраждав, йдеться у ТСН.16:45.

Обвал стався близько 11 години дня - щойно закінчився третій урок. Діти і вчитель вийшли з кабінету математики на перерву. Учням керівництво школи заборонило спілкуватися з журналістами, але поза  камерою школярі з сусідніх кабінетів кажуть, що був дуже сильний гуркіт і всі перелякалися. Батьки школярів кажуть, що про обвал стелі знають, але коментувати  подію відмовляються.

Керівництво школи запевняє - нічого надзвичайного не відбулося, впав лише шматок штукатурки. І додають, що сталося це в кабінеті, який два роки тому ремонтували батьки. Тоді це начебто був косметичний ремонт і стелю просто підбили пластиком.

Відео Стеля на підлозі: в одній з харківських шкіл стався обвал

Усім пощастило, що була перерва і клас стояв порожнім. Наскільки масштабним є руйнування та яка причина обвалу – у сюжеті.  

Стеля на підлозі: в одній з харківських шкіл стався обвал

"Це впала штукатурка. Вона потягнула за собою пластик униз. Штукатурка того часу - це глина і пісок. Кусочок упав. Коли виходили, воно почало падати, коли вже останній виходив, вчителька була на місці. Вона побачила й повідомила", – прокоментувала директорка школи.

Ця школа розташована на околиці міста. Вона досить невеличка, тут навчається зо дві сотні дітей. Будівлі 65 років, капітального ремонту жодного разу не було. Тож у навчальному закладі припускають, що стеля могла впасти просто тому, що вичерпала свій ресурс. Проте, що саме стало причиною обвалу, трохи згодом мають сказати фахівці. Зараз кабінет зачинений, а навчання у школі триває. 

Кореспондент ТСН Юлія Семененко

Залиште свій коментар

Вибір редакції