Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд конфіскував мільйон гривень внесків у Гриценка

Фізична особа порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборчої агітації.

Деражнянський районний суд Хмельницької області ухвалив рішення про конфіскацію 1,1 млн грн внеску з виборчого фонду кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції у Facebook.

Суд розглянув матеріали НАЗК щодо притягнення до відповідальності фізичну особу, яка порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборної агітації кандидата на пост президента України. Суд визнав особу винною із застосуванням штрафу в 1190 грн і конфіскації на користь держави всієї суми внеску, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час надання добровільного внеску до виборчого фонду кандидата на пост президента Гриценко порушив встановлений законом порядок надання внеску. Зокрема, йдеться про наявність податкового боргу на момент здійснення внеску. 

Постанова суду набрала законної сили.

Як повідомлялося, Гриценко брав участь у президентських виборах, перший тур яких відбувся 31 березня 2019 року. Гриценко опинився на 5 місці з результатом 6,91%. Свої голоси за нього віддали понад 1,3 млн українців.

Відео Центрвиборчком опрацював 100% протоколів виборчих комісій

Там змагатимуться Володимир Зеленський, він отримав 5 мільйонів 700 тисяч голосів - 30,24% від загальної кількості. І чинний президент Петро Порошенко. У нього 3 мільйони голосів - 15,95%.  

Центрвиборчком опрацював 100% протоколів виборчих комісій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції