Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анастасія Заворотнюк перестала помічати людей - ЗМІ

Акторка перебуває у стані сопору.

Російска акторка, зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк, яку днями помістили до реабілітаційної клініки, наразі перебуває в стані сопору.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, за такого діагнозу хвора не реагує на навколишнє оточення і не помічає людей.

Зазначається також, що через пригнічення свідомості 48-річна знаменитість постійно спить.

Акторка не може самостійно пересуватися, на всі процедури її перевозять за допомогою спеціальних каталок. Наразі реабілітологи медичного центру намагаються не допустити переходу прекоматозного стану в кому.

Тим часом рідні Анастасії порушили мовчання і опублікували пост на її сторінці в Instagram, в якому не сказали жодного слова про її хворобу, а лише поскаржились на цькування в ЗМІ і спекуляції.

Анастасыя Заворотнюк з родиною
instagram.com/a_zavorotnyuk

"Від імені всієї нашої родини хочемо висловити величезну подяку друзям, які проявили ініціативу зі створення акаунту проти брехні і цькування в ЗМІ! Але, на жаль, цей акаунт заблокували. Дуже шкода, що такий щирий і масовий єдиний порив роботизована система не змогла перетравити. Ми ухвалили рішення, що будемо продовжувати прямо тут", - йдеться у заяві рідних зірки.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, однак тоді директор акторки Стас Христовий спростував цю інформацію і повідомив, що зірка сама розповість про свій стан в ефірі одного з федеральних телеканалів. А буквально нещодавно з'явилась інформація, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, оскільки в неї діагностували набряк мозку, а також її частково паралізувало, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції