Верховна Рада прийняла закон про податковий компроміс

Дата публікації
Верховна Рада прийняла закон про податковий компроміс

Такий законопроект був внесений урядом, однак попередній склад парламенту не зміг проголосувати за цю ініціативу / ТСН.ua

За таке рішення проголосували 264 депутати за необхідних 226.

Рада прийняла парламентський проект закону, що дозволяє підприємцям самим визначати заборгованість з ПДВ і податку на прибуток перед бюджетом та сплачувати на користь держави 5% від цього обсягу.

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому парламентський проект закону про особливості уточнення податкових зобов'язань з податку на додану вартість та податку на прибуток та застосування механізму податкового компромісу, що дозволяє підприємцям самим визначати обсяг заборгованості з ПДВ та податку на прибуток перед бюджетом і виплачувати на користь держави 5% від цього обсягу протягом 70 днів. За таке рішення проголосували 264 депутати за необхідних 226.

Під час обговорення член Комітету ВР з питань податкової та митної політики Оксана Продан зазначала, що раніше такий законопроект був внесений урядом, однак попередній склад парламенту не зміг проголосувати за цю ініціативу.

У свою чергу голова комітету Роман Насиров наголосив, що мова йде про уточнення податкових зобов'язань станом на 1 квітня 2014 року, - пише УНІАН

Нагадаємо, що раніше Рада погодилася розглянути зміни в Бюджетний кодекс щодо децентралізації фінансів

Наступна публікація