Виробництво сигарет в Україні скоротилось на 10%

За перше півріччя поточного року тютюнові фабрики України скоротили виробництво сигарет на 10%.

Виробництво сигарет в Україні за перші 7 місяців 2011 року скоротилося більш ніж на 10% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, повідомили у Держстаті України.

Так, за січень-липень 2011 року в Україні було вироблено 54,7 млрд штук сигарет, що на 10,6% менше в порівнянні з 61,2 млрд штук, зробленими за той же період 2010 року, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, за період з січня по червень 2011 року виробництво сигарет, що містять тютюн, або сумішей тютюну із замінниками тютюну, скоротилося на 16% до 44,8 млрд штук.

У 2010 році в Україні було вироблено 102,1 млрд. штук сигарет, що на 10,8% менше в порівнянні з 114,5 млрд штук сигарет, випущеними в 2009 році.

Як повідомлялось, підвищення тютюнових акцизів примусило українців перейти на дешеві сигарети.

У звітності двох найбільших гравців ринку - Philip Morris International і Japan Tobacco International, що мають слабкі позиції в нижньому ціновому сегменті,- відзначається, що вони через це скоротили долю на ринку. А Imperial Tobacco Group і British American Tobacco, що мають у своїх портфелях такі марки, як "Прилуки" і "Прима", поліпшили позиції.

Читайте також:

Українці переходять на дешеві сигарети

Найбільш небезпечна сигарета – викурена в перші півгодини після сну

Кабмін затвердив страшні малюнки, через які українці кинуть курити

На 25% скоротилося виробництво цигарок в Україні

Знайдено спосіб, який змусить кинути курити будь-кого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: