Влада Греції пообіцяла подолати кризу за два роки

Прем'єр Греції прогнозує, що уряд зможе подолати фінансову кризу у країні до 2013 року.

Дострокових виборів в Греції не буде, а країна вийде з кризи в 2013 році, заявив прем'єр-міністр Греції Георгіос Папандреу.

Згідно з опитуваннями громадської думки, Папандреу і його Соціалістична партія "ПАСОК" непопулярні серед грецького населення через спроби запровадити режим жорсткої економії в країні.

"Грецький народ зможе оцінити наші зусилля в 2013 році, коли усі важливі реформи будуть вже проведені, а країна вийде з кризи", - відмітив прем'єр.

Проте, на думку експертів, вірогідність проведення дострокових виборів в Греції висока: владі доведеться постаратися переконати законодавців і невдоволених громадян країни, що заходи суворої економії себе виправдають.

Бюджетний дефіцит Греції в 2011 році вже складе 8,6% від об'єму ВВП, а не 7,6%, як планувалося раніше.

Нагадаємо, 28 липня рейтингове агентство Standard & Poor's у черговий раз понизило суверенний рейтинг Греції: з "ССС" до "СС".

Прогноз щодо рейтингу Греції залишено "негативним". Це означає, що вже найближчим часом його може бути знову змінено. У лінійці Standard & Poor's залишається тільки два рейтинги, гірші за "СС" - "С" і "D", який означає дефолт за зобов'язаннями.

Читайте також:

Найбільші банки Греції об'єднаються

Сорос закликає Грецію і Португалію вийти з єврозони

Рейтинг Греції знизили до переддефолтного

Євросоюз і МВФ дадуть Греції 109 мільярдів євро

Берлін і Париж домовилися про порятунок Греції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: