Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водійські права коштують 5 тисяч гривень

Журналісти ТСН в якості експерименту купили водійське посвідчення за допомогою посередників, які в Інтернеті й не думають ховатися.

Придбати водійські права наразі надзвичайно просто: досить лише пошукати в Інтернеті "помочі" та сплатити посередникові кругленьку суму готівкою. Легкість процедури та справжність результату перевірили на собі журналісти ТСН.

Посередників нескладно знайти: пошукові системи видають чимало спеціалізованих сайтів і пропозицій, а в одній із соціальних мереж є навіть окрема тематична група.

Кілька хвилин розмови телефоном чи навіть лист електронною поштою – і після передачі грошей можна стати власником справжнього водійського посвідчення, навіть ніколи до того не сідавши за кермо та не маючи жодного уявлення про правила дорожнього руху.

Ціна питання – 5000 гривень і більше. У цю вартість входять не лише права, але й необхідні для їх оформлення документи, наприклад, медичні довідки.

Точної статистики, скільки водіїв щодня виїжджають на вулиці столиці, навіть не спробувавши вивчати правил, немає. За спостереженнями бувалих кермувальників, таких "дуууже багато".

У столичній ДАІ наводять тільки статистику тих, кого спіймали на гарячому: 12 випадків уже цього року та 37 – у минулому. Проте скільки саме з близько 8 млн українських водіїв банально купили собі посвідчення – не знає ніхто.

Відео Водійські права коштують 5 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції