Співачка Зара народила другого сина

Дата публікації
Перегляди
2710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співачка Зара народила другого сина

Зара знову стала мамою

Як назвуть другу дитину - поки невідомо.

Випускниця проекту "Фабрика зірок" Зара і її чоловік Сергій Іванов, начальник Департаменту охорони здоров'я Москви, стали батьками. 

"Ми чекали, що вдруге у нас буде дівчинка. Дізнавшись, що це хлопчик, чоловік сказав:" Значить, будемо народжувати втретє. Я дуже хочу темноволосу донечку, схожу на тебе ". Я тоді замахала руками: "Зачекай, дай другу народити, підняти. А років через п'ять можна буде подумати і про доньку ". Тепер думаю: не треба загадувати", - розповіла співачка.

Новина про появу дитини стала відома спершу на офіційному сайті зірки. Стать дитини Зара дізналася вже давно, тому народження хлопчика для неї стало сюрпізом: "Коли акушерки виголосили: "Хлопчик", я, звичайно, здивувалася, але я завжди не любила згадувати, тому заздалегідь навіть не стала купувати дитячі речі. Виявилося, не даремно . Тепер у мене буде відразу три захисники: чоловік і два сини".

Поки що мама і новонароджений знаходяться в лікарні, але скоро планують виписуватися. Вперше 28-річна співачка стала мамою в 2010 році. У неї росте прекрасний син Данило.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація