Співачка Зара готується вдруге стати мамою

Дата публікації
Перегляди
2901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співачка Зара готується вдруге стати мамою

Скоро в сім'ї співачки з'явиться другий хлопчик / Фото: 7 дней

Зара не приховує стать малюка і зізнається, що вже зараз вони з чоловіком замислюються над третьою дитиною.

Учасниця "Фабрики зірок - 6" співачка Зара готується вийти в декрет.

Скоро в сім'ї співачки з'явиться другий хлопчик. Зара і її чоловік Сергій зараз виховують синочка Данила, якому цього року виповниться два рочки.

Артистка зізналася, що перша вагітність далася їй непросто: вона з будь-якого приводу панікувала і без кінця надзвонювала своєму лікарю. Зараз же, знову перебуваючи в цьому стані, Зара відчуває себе набагато впевненіше і спокійніше.

"Ми чекали, що вдруге у нас буде дівчинка. Дізнавшись, що це хлопчик, чоловік сказав: "Значить, будемо народжувати втретє. Я дуже хочу темноволосу донечку, схожу на тебе". Я тоді замахала руками: "Зачекай, дай другому народити, підняти. А років через п'ять можна буде подумати і про доньку". Тепер думаю: не треба загадувати", - зазначила вона.

Малюк повинен народитися в квітні. Але підбирати ім'я спадкоємця пара поки не поспішає.

"Сергій кілька разів робив мені пропозицію. І ось я погодилася. По-моєму, він сам не очікував! Знаєте, я спочатку полюбила його за любов до мене, а потім і його самого", - згадує Зара.

Нагадаємо, за Сергія Іванова артистка вийшла заміж в 2008 році. Заради співачки чоловік розлучився з дружиною, з якою виховував двох дітей. Для виконавиці цей шлюб також став другим. Першим чоловіком Зари був син нинішньої голови Ради Федерації Валентини Матвієнко Сергій. У 2004 році співачка прийняла християнство, і вони обвінчалися в Казанському кафедральному соборі. Однак спільне життя не склалося, і через півроку пара розлучилася.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
2901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація