Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Які українські дороги відремонтують у 2016 році. Інтерактивна мапа

На ремонт планують залучити до 20 мільярдів гривень.

У 2016 році в Україні планують капітально відремонтувати 1,7 тисячі кілометрів доріг. Це в п'ять із половиною разів більше, ніж було торік (300 км).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

"Але потрібно ремонтувати капітально 17 тисяч (кілометрів) на рік, плюс поточним середнім ще 34 тисяч на рік. Тому потрібно нарощувати фінансування, інакше дорожня мережа буде і далі стрімко деградувати", – зазначив Хміль.

Він уточнив, що на ремонт українських доріг у 2016 році планують залучити 19,4 млрд грн, із яких із держбюджету – 6,8 млрд грн, залишки кредитних коштів – 5,5 млрд грн, нові кредити – 4,4 млрд грн, фонд регіонального розвитку – 0,2 млрд грн, місцеві бюджети – 0,7 млрд грн, прогнозні надходження від експерименту на митниці – 1,8 млрд грн.

Ремонт доріг

"Додатково на погашення боргів попередніх років буде витрачено приблизно 12 млрд грн. Усього – 31,4 млрд грн. При потребі у 50-100 млрд грн на рік (що забезпечить відновлення існуючої мережі доріг відповідно за 20 або 10 років)", – повідомив Хміль.

Крім того, Мінінфраструктури розробило інтерактивну мапу, на якій позначило відрізки доріг, які ремонтуватимуть у 2016 році.

Нагадаємо, на ремонт доріг спрямували перші 6,5 мільярда гривень із держбюджету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції