Янукович побажав депутатам здорового глузду

Президент відзначив важливість конструктивної роботи в новому політичному сезоні та виклики, які постають перед владою в боротьбі з економічною кризою.

 Президент Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров прийшли до Верховної ради на церемонію відкриття VII сесії VI скликання. Виступаючи зі зверненням до народних обранців, глава держави, серед іншого, побажав їм, щоб у сесійній залі завжди було "здорове змагання і перемагав здоровий глузд".

"Ми з вами всі однакові, і сьогодні люди чекають що Верховна рада зробить все необхідне, щоб в регіонах країни люди мали можливість спокійно працювати, щоб збільшувалася кількість робочих місць, щоб не було політиканства, яке робить людей ворогами між собою", - закликав глава держави депутатів.

"Починається новий політичний сезон, нова сесія Верховної ради, нові виклики перед нашою країною, які повинні дати відповідь на багато питань. Одним з головних питань є боротьба з економічною кризою, яка вже більше двох років вирує у світі", - заявив президент.

"Україна демонструє зростання більше 6% ВВП за перше півріччя, виробництво виросло на 11%, але це тільки перші ознаки відновлення економіки, це не може заспокоювати сьогодні нас з вами, тому що багато треба зробити, щоб створити всі умови, щоб економіка рухалася", - додав Янукович.

Голова держави зазначив, що країна готується до визначального з'їзду суддів, який обере всі органи суддівського самоврядування.

Торкнувся президент і теми місцевих виборів, проведення яких заплановано на 31 жовтня.

"Я, як ніхто зацікавлений, щоб місцеві вибори пройшли прозоро і чесно. Якщо ми це зробимо, ми зробимо спільно черговий крок по розбудови демократичної держави, яка буде в подальшому розвиватися і яку будуть поважати в світі”, - заявив Янукович і додав, що хоче, щоб у сесійній залі ВР завжди "панував здоровий глузд".

7 вересня відкрилася сьома сесія Верховної ради шостого скликання. З 7 по 10 вересня триватимуть пленарні засідання Верховної ради.

Зокрема, Верховна рада заслухає інформацію Кабінету міністрів про виконання постанови парламенту "Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу". Перед тим, як заслухати інформацію уряду, парламент має намір затвердити порядок денний сьомої сесії.

Як повідомлялося, підходи до парламенту  з самого ранку зайняли численні прибічники Партії регіонів. Будівля оточена посиленими нарядами правоохоронців.

Читайте також:

Відкрилася сьома сесія Верховної ради

Декілька тисяч прихильників ПР перекрили підходи до Ради

Тимошенко скликає українців під стіни Ради "боротися проти грабіжників"

ВідеоЯнукович побажав депутатам здорового глузду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: