Європа обвалила ціни на нафту до тритижневого мінімуму

Нафта на світових фондових ринках подешевшала після повідомлення про зниження кредитного рейтингу Італії.

Нафта сорту WTI вранці у вівторок, 20 вересня, торгується на рівні, близькому до тритижневого мінімуму, після зниження міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's суверенних кредитних рейтингів Італії, що підсилило побоювання щодо боргової кризи в єврозоні.

Вартість жовтневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до 7:42 опустилася на 0,03 дол. (0,04%) щодо рівня 19 вересня - до 85,67 дол. за барель.

За підсумками торгів у понеділок, 19 вересня, цей контракт впав у ціні на 2,26 дол. (2,6%) - до 85,7 дол. за барель - мінімуму з 26 серпня. Торги жовтневим ф'ючерсом закінчуються у вівторок.

Більш активно торгується листопадовий контракт до 7:45 піднявся в ціні на 0,08 дол. (0,09%) - до 85,89 дол. за барель - після падіння на 2,37 дол. (2,69%) - до 85,81 дол. за барель.

Як повідомлялось міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий і короткостроковий рейтинги Італії з А+ до А, обгрунтувавши цей крок побоюваннями щодо можливостей країни досягти амбітних цілей бюджетної консолідації у складній макроекономічній ситуації та при проблемах у внутрішньополітичному житті.

"Зниження рейтингу стало черговим важким ударом по попиту на нафту - відзначає аналітик Commodity Broking Services Джонатан Барратт. - Нафті буде дуже непросто досягти рівня в 90 дол. за барель".

Читайте також:

Проблеми в єврозоні вдарили по світових цінах на нафту

Standard & Poor's знизило рейтинг Італії

Для порятунку від кризи Центробанк почав купувати борги Італії та Іспанії

Німеччина не вірить у порятунок Італії від дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: