Жителів західних регіонів пускатимуть до Європи на шопінг

Дата публікації
Перегляди
6390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жителів західних регіонів пускатимуть до Європи на шопінг

У поточному році консульство Польщі у Львові видало 250 тисяч віз / Фото: Сегодня

За 35 євро українці зможуть їздити скуповуватись до Польщі.

Генконсульство Польщі у Львові видаватиме українцям із західних регіонів шенгенські візи для закупівельного туризму, повідомив генконсул Польщі Ярослав Дрозд. Сума купленого товару не обмежується.

За його словами, так звані "шоп-візи" коштуватимуть, як і звичайні, 35 євро, проте отримати їх зможуть виключно мешканці Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Кандидати на такі візи не змушені подавати довідки про доходи, офіційно завірені запрошення від юридичних чи фізичних осіб, підтверджувати зарезервоване місце в готелі тощо.

Згідно з запровадженими правилами, для отримання другої "шоп-візи" прохач повинен надати іменний товарний чек, який підтверджуватиме, що під час першого візиту до Польщі він справді щось купував.

"Ми хочемо, щоб експеримент пройшов вдало і допоміг людям. Щоб він став одним з елементів активізації та лібералізації візового руху", – зазначив генконсул Ярослав Дрозд.

Він також повідомив, що наразі візові центри працюють у Львові та Івано-Франківську, а в грудні буде відкрито у Луцьку, в січні – у Тернополі.

За 11 місяців цього року Генконсульство Польщі у Львові видало понад 250 тисяч віз. Приблизно половина з них – шенгенські, половина – національні.

Нагадаємо, у минулому році українські туристи очолили рейтинг марнотратів за кількістю одноразово витрачених грошей в елітних магазинах Франції.

За даними дослідження компанії Global Refund, на одну людину в одному магазині в один день українці витрачали 1487 євро, обігнавши, таким чином, навіть вихідців із Саудівської Аравії (1435 євро).

Читайте також:

Київ став першим у Європі за знижками в бутіках

Українці очолили рейтинг марнотратів в елітних бутіках Франції

Українцям почали масово відмовляти у видачі Шенгену

Google запустив сервіс для онлайн-шопінгу

Шопінг "ВІА Гри" потягнув на півмільйона

Завтра поляки розпочнуть експерименти з візами для українців

Завтра поляки розпочнуть експерименти з візами для українців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація