Google запустив сервіс для онлайн-шопінгу

У Google з'явився власний сервіс Boutiques.com, де користувачі можуть знайти потрібний товар і придбати його на сайті виробника.

Компанія Google запустила власний сервіс для онлайн-шопінгу під назвою Boutiques.com.

Принципова відмінність Boutiques.com від популярних онлайн-магазинів, таких як Amazon чи eBay, полягає в тому, що користувачеві не пропонується купувати що-небудь безпосередньо на сайті. Boutiques є путівником, за допомогою якого покупець може знайти потрібний товар і придбати його на сайті виробника, перейшовши по посиланню. Пошук на головній сторінці Boutiques поширюється на бази даних декількох сотень сайтів дизайнерських фірм і кутюр'є.

Шопінг-сервіс модерується вручну, однак у неї вмонтовано алгоритм розпізнавання користувача, який в автоматичному режимі рекомендує покупцеві товари відповідно до його інтересів. Для того щоб отримувати подібні рекомендації, потрібно створити власний профіль у розділі Your Boutique.

На момент запуску Boutiques.com присвячений виключно жіночому одягу і аксесуарам, проте в майбутньому Google планує розширення асортименту.

Boutiques.com близький по концепції до ресурсу Like.com, який був придбаний Google в серпні 2010 року. За даними WSJ, вартість операції склала близько 100 мільйонів доларів.

Читайте також:

Голова Google продемонстрував новий смартфон Nexus S

Другий смартфон Google Nexus буде розробляти Samsung

Google готує смартбук на Chrome OS

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: