Українці очолили рейтинг марнотратів в елітних бутіках Франції

В середньому український турист минулого року витрачав в одному і тому ж французькому магазині 1487 євро.

Ювелірний бутік
Ювелірний бутік у Парижі
Українські туристи очолили рейтинг марнотратів за кількістю одноразово витрачених грошей в елітних магазинах Франції.

За даними дослідження компанії Global Refund, на одну людину в одному магазині в один день українці витрачали 1487 євро, обігнавши, таким чином, навіть вихідців із Саудівської Аравії (1435 євро).

"Українці та індійці, які раніше не так часто приїжджали до Франції, відкрили для себе культурні визначні пам'ятки, модні товари, ювелірні вироби і шкіряні товари", - зазначив глава французького відділення Global Refund Жан-Марк Леруа.

Найчастіше туристи купують одяг, на другому місці за популярністю - годинники і прикраси.

Якщо ж брати загальну кількість витрачених грошей, а не на одну людину, то тут пальму першості здобули китайці, які обійшли лідерів торішнього рейтингу – росіян.

Під час шопінгу у Франції у 2009 році китайські туристи залишили у французьких бутіках 158 мільйонів євро. В середньому китайський турист витрачав в одному і тому ж магазині 1045 євро. В основному мешканці Сходу купують модний одяг (87% від усіх витрат), причому більше 90% усіх покупок здійснюють у Парижі.

Витрати ж російських туристів у порівнянні з 2008 роком знизилися на 22,7%, досягнувши лише 111 мільйонів євро. В середньому в одному і тому ж модному магазині росіянин залишив 1055 євро.

На третьому місці опинилися японці. Їх витрати у Франції виросли на 16,7% і досягли 99 мільйонів євро. Американці посіли четверте місце (64 мільйони євро).

Підрахунок робився тільки серед туристів, які проживають у країнах, що не входять до Євросоюзу. При виїзді з ЄС вони мають право отримати в аеропорту податкове відшкодування – за умови, що вони зроблять в одному і тому ж магазині покупки, які перевищують певну суму, і нададуть під час вильоту відповідні чеки.

Читайте також:

Рейтинг найкращих аеропортів для шопінгу

Російський олігарх придбав Mercedes Гітлера

Ювелірну крамницю в центрі Парижа пограбували на 8 млн доларів

Найбільш популярні туристичні напрямки-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: