Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів

Дата публікації
Перегляди
1857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів

Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

Кабмін прогнозує, що за перший рік участі України у зоні вільної торгівлі з країнами СНД вітчизняний бюджет отримає майже 10 мільярдів гривень.

Додаткові доходи державного бюджету України за перший рік дії угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з країнами СНД можуть скласти близько 9,5 мільярда гривень, прогнозує прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Вже в 2012 році Україна може істотно збільшити зовнішньоекономічний товарообіг і отримати додатковий приріст ВВП на рівні, як ми прогнозуємо, приблизно 2% від ВВП. За нашими підрахунками, додаткові доходи держбюджету тільки на перший рік угоди можуть дати близько 9,5 мільярда гривень" , - сказав прем'єр.

Він нагадав, що на засіданні глав урядів СНД була досягнута домовленість про те, що всі країни ратифікують цю угоду до кінця поточного року, і з 1 січня 2012 року вона почне діяти.

"У Європі з'явилася нова величезна зона вільної торгівлі, при чому унікальна, оскільки інтегрує ресурси як Європи, так і Азії", - підкреслив український прем'єр.

Він порівняв цю торгову зону з такими об'єднаннями як Південно-Американська, Латиноамериканська та Азіатсько-Тихоокеанська зона вільної торгівлі.

Як повідомлялось, у четвер, 20 жовтня, Україна узгодила з Європою усі ключові положення угоди про зону вільної торгівлі.

Читайте також:

Азаров вирішив загнати Україну до Митного союзу

Україна та ЄС завершили переговори по зоні вільної торгівлі

Питання вільної торгівлі України з ЄС вирішиться до осені

Договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД підписано

Азаров сподівається на торгівлю з Європою вже в жовтні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1857
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація