У Москві помер режисер Ігор Таланкін

У Москві помер режисер Ігор Таланкін

Ігор Таланкін. Фото з сайту ruvr.ru

У Росії на 83-му році життя помер відомий кінорежисер Ігор (Індустрій) Таланкін. Де буде похований режисер, поки невідомо.

У Москві на 83-му році життя помер відомий кінорежисер Ігор Таланкін.

Як заявив секретар Союзу кінематографістів Клим Лаврентьєв, "відхід з життя цього видатного майстра екрану - непоправна втрата для нашого кіно".

Прощання з Ігорем Таланкіним пройде у вівторок, 27 липня, в Будинку кінематографістів. Де буде похований режисер, поки не повідомляється.

Ігор Таланкін народився в 1927 році в підмосковному Ногінську. Майбутній режисер навчався в театрально-музичному училищі імені Глазунова. Потім він закінчив режисерський факультет ГІТІСу і вищі курси сценаристів і режисерів при "Мосфільмі".

Таланкін прославився першою ж своєю роботою, фільмом "Серьожа", який був їм знятий спільно з другом і колегою Георгієм Данелія. Картина, в якій вперше разом знімалися Сергій Бондарчук та Ірина Скобцева, була відзначена премією на кінофестивалі в Карлових Варах. Режисер також відомий за стрічками "Вибір мети", "Вступ", "Отець Сергій", "Зорепад" і "Денні зірки".

Свій останній фільм - "Незримий мандрівник" - Таланкін зняв у 1999 році, після чого цілком присвятив себе педагогічній діяльності.

Режисер нагороджений званнями народного артиста СРСР і РФ, а також орденом "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня.

Читайте також:

Помер лідер чилійських комуністів Луїс Корвалан

У Дніпропетровську через спеку на вулиці померло немовля

У літаку зі Стокгольма в Лондон помер лауреат Нобелівської премії миру

Наступна публікація