Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Статеві прошаки

Статеві прошаки

Авдотья Разгуляєва не подає. І вам не радить.

Багато людей, які не можуть самі регулювати свою сексуальність, стають статевими жебраками. Якщо я сам не можу впоратися зі своїми бажаннями, я їх не розумію, не знаю, не вмію їх регулювати, значить, хтось повинен це зробити для мене.

Статевими жебраками бувають і жінки, і чоловіки. Трохи по-різному, з урахуванням гендерних особливостей, але суть одна – забезпечити свій дефіцит у сфері сексуальності за рахунок іншої людини.

Давайте спочатку про чоловіків. Статевий жебрак буде писати на сайті знайомств: "Шукаю секс без зобов'язань". Домовляючись про побачення, він буде просити гарантій: "А якщо ми зустрінемося, будемо цілуватися? А якщо ми сподобаємося один одному, секс буде?" Або в м'якішій формі буде намагатися прорахувати ризики: "Ти займаєшся сексом на першому побаченні? А яка ти в ліжку?" Так поводяться статеві жебраки.

Сам себе статевий жебрак таким не вважає, звичайно. Він може вважає себе навіть класним чоловіком, який вирішив і робить. Просто мачо, чиє гасло у житті: "Прийшов, побачив, переміг". Тільки, якщо б він справді перемагав, він не випрошував би секс так явно. Ситі коти статевими жебраками не бувають.

Якщо жебракові відмовити у сексі, у нього буде таке обличчя, ніби його обікрали. Він ще й висловить своє невдоволення: "А навіщо тоді пішла?" Або буде вимагати пояснень, йому незрозуміло, чому йому не дають: "Скажи, чому? Я тобі не сподобався? Я не на твій смак?" Жінки часто починають виправдовуватися і викручуватися: "Все добре, просто я не готова. Я повинна тебе трохи краще пізнати". Краще йому у цей момент говорити правду, інакше не відчепиться: "Так, ти мені не подобаєшся. Ти мене не збуджуєш".

Якщо стосунки вже є, статеві жебраки можуть маніпулювати почуттям боргу, тиснути на жалість і на почуття провини: "Ти мене розлюбила? Скажи! І що мені тепер робити, коли він стоїть? Сама збуджуєш мене, а тепер динамиш".

Жінки статевими жебраками теж бувають. Є жінки, які вважають, що вони самі мають тих, кого хочуть. Часто розповідають про дам, які приходять до клубу або у бар, напиваються і відверто чіпляються до чоловіків. Самі вони собі у цей момент здаються дуже сексуальними, але насправді мало сексуального в п'яній жінці, яка перебуває у пошуку випадкового сексу.

Але частіше жінки бувають статевими жебраками у стосунках, шлюбі. Ще в період знайомства жінки все ж таки стриманіші, їх стримують гендерні стереотипи. А от коли стосунки вже є, у багатьох жінок ніби гальма злітають, і вони починають буквально вимагати секс від своїх партнерів: частіше, більше, якісніше! Я якось чула, як моя подруга розмовляла зі своїм хлопцем, який до того моменту вже що тільки не вигадував, щоб відхреститися від сексу: у термінові відрядження його посилають, то бабуся захворіла, то машина поламалася. "Навіщо мені хлопець, якщо я сиджу без сексу?" – кричала вона йому у слухавку. Так кричала, що її він додав в чорний список. На жаль, в шлюбі такої функції немає – заблокувати партнерку. Тоді чоловіки вигадують депресію.

Чоловікам статеве жебрацтво якось  більше пробачають. І не тільки завдяки гендеру. Але ще й тому, що жінці нічого особливого не потрібно, аби зайнятися сексом. Вона може це робити, навіть якщо не хоче, якщо на неї досить переконливо натиснути. Чоловік натомість може займатися сексом, тільки якщо його кавернозне тіло (власне, член) досить забезпечується кров'ю. А це буває, коли він збуджений, коли сам хоче, з власної волі, а не під тиском.

Я перечитала написане, і сама собі здалася старою дівою, яка засуджує тих, хто хоче сексу і не відмовляє собі в цьому. Насправді я не бачу нічого поганого в тому, щоб хотіти сексу і любити займатися ним. У тому, аби відчувати збудження за наявності привабливого чоловіка або привабливої жінки. Щоб хотіти його або її більше, ніж хоче вона (він). Але потрібно усвідомлювати, що це все ваші особисті переживання, і за них відповідаєте тільки ви, ніхто більше. Інший може на них відгукнутися, а може і ні. Але він точно не відповідальний за задоволення ваших потреб. Можна спробувати викликати у нього відповідне бажання, і досвідчені спокусники і спокусниці вміють це. Але не жебрацтвом.

Статеві жебраки огидні. Про всіх людей я не знаю, але мені вони осоружні, моїм подругам теж. Тому що жебраки в принципі не дуже приємні люди. От уявіть, що вам пише людина: "Я шукаю когось, хто буде мені давати гроші на регулярній основі". Ви йому відповісте, а якщо не відповісте, то подумаєте: "А що ви можете мені запропонувати? За що давати вам гроші?" І він такий вам впевнено: "Як за що? За те, що я така класна людина". "А чим ви кращі від інших класних і незнайомих мені людей?". "А ви спробуйте, і дізнаєтеся". Але вам-то навіщо пробувати незрозуміло що? Адже ви себе поважаєте і всяку гидоту з підлоги підбирати і до рота тягнути не будете. Я перебільшую, але іноді це має саме такий вигляд.

Як відвадити сексуального жебрака? Якщо ви починаєте йому пояснювати, що ви так не можете, ви тільки з кохання або у вас депресія, або ще придумуєте якусь причину, це означає, що ви в принципі готові і хочете того ж самого, якби не певні обставини. Або жінки часто відповідають: "Мені потрібні тільки серйозні стосунки!" Ніби якби невідомий вам мужик запропонував серйозні стосунки, ви б одразу погодилися на секс. У мене є універсальна відповідь статевим жебракам: "Я не люблю секс". І це буде правдою, тому що секс, яким потрібно займатися тільки для того, щоб задовольнити іншого, не любить ніхто, всі хочуть задоволення. І тут у жебраків немає аргументів. Або доведеться шукати спосіб зробити так, щоб ви полюбили (а жебраки це не люблять, адже вони самі нічого давати не хочуть і не вміють, вони жадібні), або відчепитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції