8 мільйонів геймерів протестували новий Battlefield

8 мільйонів геймерів протестували новий Battlefield

8 мільйонів геймерів протестували новий Battlefield / Фото: 3dnews.ru

Завершилося відкрите бета-тестування шутера Battlefield 3, у якому взяли участь понад 8,1 мільйонів геймерів.

У відкритому бета-тестуванні шутера Battlefield 3 взяли участь понад 8,1 мільйонів геймерів. Про це в офіційному блозі проекту повідомили представники студії DICE, яка розробляє проект.

Згідно з даними, опублікованими DICE, за весь час відкритого бета-тестування геймери, які брали в ньому участь, зробили понад 47 мільярдів пострілів. Їм знадобилося більше 2,2 мільярдів разів відновлювати здоров'я. Загальна кількість ігрових вбивств при цьому склала більше півтора мільярди.

Відкрите бета-тестування шутера Battlefield 3 почалося 29 вересня 2011 року, а завершилося 10 жовтня.

Як заявила студія-розробник DICE після закінчення тестування, основною його метою було перевірити, чи витримають сервера гри навантаження. Під час тестування геймерам була доступна багатокористувальницька карта Operation Metro, яку вони могли проходити лише в режимі Rush.

Тестування гри супроводжувалося скандалом. Практично відразу після його початку невідомі користувачі зламали бета-версію шутера і модифікували її так, щоб на одній карті могли одночасно грати до 128 людей.

Незабаром після цього в офіційному блозі проекту з'явився лист представників DICE, в якому вони погрожували тим, хто грає у зламану версію, блокуванням аккаунта в системі Origin. Воно провисіло кілька годин, а потім було видалено.

Сама бета-версія Battlefield 3 також була прийнята неоднозначно. Геймери неодноразово вказували на велику кількість проблем, що виникають під час проходження, але розробники відповідали, що для тестування вони надали проміжний білд гри, і в тій версії, яка надійде в продаж, помилок не буде.

Шутер Battlefield 3 від шведської студії DICE вийде 25 жовтня на Xbox 360, PS3 і PC. Виданням проекту займається компанія Electronic Arts.

Читайте також:

Геймер продав нирку заради гри World of Warcraft

Вітчим розтрощив голову 2-річному пасинку, бо той заважав грати в комп’ютерну гру

Мати заморила трирічну донечку голодом, загравшись в Warcraft

У комп'ютерних іграх з'явилися запахи

Повʼязані теми:

Наступна публікація