Геймер продав нирку заради гри World of Warcraft

Геймер продав нирку заради гри World of Warcraft

World of Warcraft

Американець продав нирку, щоб зробити свого персонажа в онлайн-грі World of Warcraft кращим з кращих.

В Денвері (США) 27-річний Саймон Дарніс позбувся нирки заради ігрових цінностей у популярній комп'ютерній онлайн-грі World of Warcraft.

Геймер пішов на такий крок через маніакальне бажання зробити свого персонажа кращим з кращих, пише Supreme2.ru

Протягом декількох місяців Саймон купував різні ігрові предмети, витрачаючи практично всю свою зарплату, але ігровий процес втягнув його настільки сильно, що він втратив роботу і залишився без грошей, проводячи при цьому день і ніч у світі WoW.

За цей час він обзавівся безліччю друзів у грі, деякі з яких, жартуючи, пропонували продати йому будь-який орган, не припускаючи, що той сприйме це всерйоз.

Відтак, Саймон Дарніс вирішив продати свою нирку. Більшу частину з отриманих грошей він знову витратив на різні ігрові цінності.

"Я не збираюся відмовлятися від свого дозвілля, яке мені до душі. Мені подобається World of Warcraft і я не піду незважаючи ні на що", - заявив Саймон.

Варто зазначити, що геймер не шкодує про своє рішення, почуває себе непогано і продовжує підкорювати ігрові вершини.

Відзначимо, що інтернет зараз переповнений пропозиціями про продаж органів, деякі оголошення просто вражають - люди намагаються продати свої органи, включаючи ті, відсутність яких несумісна з життям.

Наприклад, людську нирку зараз можна продати або купити за 20-100 тис. доларів в залежності від віку і стану, частину печінки за 50 тис. доларів, кістковий мозок за 30 тис. доларів, серце за 80 тис. доларів.

Читайте також:

Мати заморила трирічну донечку голодом, загравшись в Warcraft

Китайських в'язнів змушували грати в World of Warcraft

Дівчина проміняла свою цноту на iPhone 4

Китаєць продав нирку, щоб купити iPad 2 і iPhone

Повʼязані теми:

Наступна публікація