Мати заморила трирічну донечку голодом, загравшись в Warcraft

Поки мати-геймерша була зайнята проходженням місій в грі, її донька померла від недоїдання і зневоднення.

У США молода мати 12 годин поспіль грала в онлайн-гру, не звертаючи уваги на 3-річну доньку. Як наслідок, дівчинка померла від виснаження.

28-річна Ребекка Колін Крісті днями і ночами сиділа за комп'ютером, граючи в World of Warcraft зі своїми друзями. Зайнята проходженням місій в грі, Ребекка зовсім не згадувала про маленьку дочку Бренді, пише Life news.

Покинута дитина залишилася без матері та без їжі. Кожен день дівчинка ставала дедалі слабшою. Вона сильно втратила у вазі.

Коли батько після роботи заходив побачитися зі своєю донькою, він бачив, що у доньки немає навіть склянки води, в будинку брудно і нічого їсти, але так і не спробував допомогти їй.

Знесилена Бренді спробувала погодувати себе сама. Єдине, що вона знайшла - котячий туалет. Неїстівні гранули зовсім не втамували голод дівчинки.

Коли мати відірвалася нарешті від комп'ютера і згадала про існування своєї маленької дочки, Бренді вже була мертва і важила трохи більше 10 кілограмів.

Експертиза показала, що дівчинка померла від недоїдання і зневоднення.

Мати-геймершу суд засудив до 25 років ув'язнення за вбивство другого ступеня і невиконання батьківських обов'язків. Батькові ж після смерті дівчинки загрожує до 3 років тюремного ув'язнення за те, що не намагався дитині допомогти.

Читайте також:

Китайських в'язнів змушували грати в World of Warcraft

Бізнесмен молотком і ножем вбив партнерів після кількох ночей ігор на комп'ютері

Геймер зарізав батька , який заважав грати на комп'ютері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: