Китаєць продав нирку, щоб купити iPad 2 і iPhone

Китаєць продав нирку, щоб купити iPad 2 і iPhone

Фото: Apple

Отриманих грошей від продажу нирки хлопцеві вистачило не тільки на планшетний комп'ютер, а й на iPhone.

Китаєць пожертвував ниркою заради мрії
17-річний школяр з бідної китайської провінції Аньхой, який давно хотів купити iPad2, і заради цього продав праву нирку. Посередників для продажу органу любитель модних гаджетів знайшов в інтернеті.

Сяо Чжен, який цього року перейшов в 10-й клас, переніс операцію в одній з лікарень провінції Хунань, після чого повернувся додому. Отриманих грошей йому вистачило не тільки на планшетний комп'ютер, але і на iPhone.

Мати підлітка нічого не знала про плани сина і дуже здивувалася, коли він повернувся додому з дорогими гаджетами. Спочатку школяр не хотів розповідати, де він взяв такі гроші. Проте потім зізнався, що продав нирку, бажаючи оплатити продукцію Apple.

Дізнавшись про те, що трапилося, мати поїхала разом з сином назад до лікарні. Там їй сказали, що хірургічне відділення здано в оренду бізнесмену з іншого регіону. Знайти бізнесмена, а також і посередників, поки не вдалося: всі телефони виявилися відключені.

Шанси знайти вирізану нирку Сяо Чжена тануть з кожним днем ​​- швидше за все її вже пересадили. Тим часом стан здоров'я підлітка постійно погіршується.

Нелегальні посередники з інтернету заплатили Сяо Чжен за одну нирку 22 тис. юанів (близько 3,39 тис. доларів).

Читайте також:

Вибухнув завод з виробництва iPad, є загиблі

Apple випустить "iPhone для бідних"

Зламати iPhone або iPad можна всього за кілька хвилин

Повʼязані теми:

Наступна публікація