Зламати iPhone або iPad можна всього за кілька хвилин

Експерти заявляють, що зламати iPhone або iPad з останньою версією iOS для отримання збережених там паролів доступу до електронної пошти дуже легко.

Дослідники з Фраунгоферського інституту технологій захисту інформації заявляють, що зламати iPhone або iPad з останньою версією iOS для отримання збережених там паролів доступу до електронної пошти і бездротових мереж можна всього за кілька хвилин, навіть якщо власник встановив код, що перешкоджає несанкціонованому використанню пристрою.

На думку експертів, вся процедура злому смартфона iPhone 4, що працює під управлінням актуальної версії iOS 4.2.1, займає приблизно шість хвилин.

Дослідники знайшли вразливість у використовуваному механізмі захисту, незважаючи на те, що для захисту інформації в системі iOS застосовується стійке шифрування за стандартом AES-256.

З'ясувалося, що реквізити користувача для доступу до електронної пошти, Wi-Fi-мереж та інші конфіденційні дані, що зберігаються службою keychain, можна відновити, маючи фізичний доступ до пристрою.

Для отримання паролів потрібно здійснити процедуру JailBreak для доступу до файлової системи смартфона. Інструменти для цих цілей випускають хакери залежно від виходу нових версій iOS. Наприклад, програма для здійснення JailBreak для пристроїв Apple з iOS 4.2.1, що не вимагає повторення процедури злому після кожного перезавантаження пристрою, була представлена минулого тижня.

Потім на смартфон була скопійована створена дослідниками програма-скрипт, запуск якої виводить на екран паролі. Деякі паролі, зокрема, зберігаються мобільним браузером для доступу до різних веб-сервісів, при використанні описаного методу з'ясувати не вдасться. Однак, отримавши доступ до електронної пошти, їх можна без зусиль дізнатися, скориставшись функцією відправки забутого пароля на електронну скриньку, передбачену творцями більшості сайтів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Apple завершила роботу над патчем, який закриває вразливості в захисті операційної системи iOS, що дозволяють здійснювати злом смартфонів iPhone, планшетних комп'ютерів iPad і плеєрів iPod touch.

Читайте також:

Розсекречені перші технічні дані нового покоління iPad та iPhone

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone 4 лівою рукою

Грузинський дизайнер створив концепт iPhone 6

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: