Аналіз ДНК показав, що предками Гітлера були негри та євреї

Практично у всіх родичів Гітлера є хромосомна группа, яка зустрічається лише у берберів та нащадків європейських і близькосхідних євреїв.

Серед предків вождя нацистської Німеччини Адольфа Гітлера були євреї та північноафриканські бербери. До такого висновку дійшли фахівці на підставі результатів аналізу ДНК родичів диктатора.

Бельгійський журналіст Жан-Поль Малдерс та історик Марк Вермеєр взяли зразки слини у 39 родичів Гітлера для проведення аналізу їхньої ДНК. Зокрема, зразки слини були взяті у кузена Гітлера, австрійського фермера.

Результати показали, що фюрер був біологічно зв'язаний з расами, які він прагнув знищити.

Практично у всіх родичів Гітлера є Y-хромосомна гаплогруппа E1b1b, рідкісна в Німеччині й у Західній Європі в цілому. Найчастіше вона зустрічається у берберів, які живуть у Північній Африці, а також у нащадків європейських євреїв ашкеназі і (навіть частіше) у нащадків близькосхідних євреїв сефардів.

До речі, нещодавно американські вчені провели масштабне дослідження, яке довело генетичну спорідненість усіх євреїв і показало їхні відмінності від інших націй. Науковцям вдалося довести, що всі три основні групи єврейського народу - ашкенази, мізрахи (східні євреї) і сефарди – мають схожі генетичні ознаки, що виділяють їх з решти світової популяції людей.

Читайте також:

Бельгійський журналіст розшукав останнього родича Гітлера

США подають до суду на Німеччину за борги Третього рейху

Нащадки нацистів провели у Києві марш каяття

Американські генетики з'ясували, звідки на Землі взялися євреї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: