Болезаспокійливі таблетки викликають хронічний головний біль

За попередніми даними дослідження шведських науковців, лікарські препарати проти мігрені призводять до швидкого розвитку хронічного головного болю.

Регулярне вживання звичайних болезаспокійливих ліків, які відпускаються без рецептів, може призвести до хронічних головних болів.

Відповідні результати були отримані під час дослідження, проведеного у Швеції групою вчених з Ґетеборзького університету.

На замовлення дослідників, інститут вивчення громадської думки Sifo провів опитування, що стосується головного болю і вживання ліків, серед 45 тисяч довільно обраних шведів.

Згідно з попередніми даними вчених, до найбільш швидкого розвитку хронічного головного болю призводять триптани - лікарські препарати, які використовуються проти мігрені з 80-х років минулого століття. Однак найчастіше головні болі розвиваються після надмірного вживання звичайних таблеток, серед яких найбільш часто згадується Alvedon.

"Ми не знаємо, поки що, від чого це залежить, однак медичні препарати, які приймаються частіше, ніж десять днів на місяць протягом, як мінімум, трьох місяців, можуть стати фактором ризику", - пояснила фармацевт та аспірант Ґетеборзького університету Пернілла Йонссон.

Читайте також:

Вченим вдалося штучно відновити нервові клітини

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

В Європі заборонили таблетки для схуднення

Ліки від депресії виявилися "жіночою віагрою"

Залиште свій коментар